Працівники поліції проводять профілактичну роботу, націлену на недопущення фактів безпритульності та бездоглядності дітей. Під час чергового спільного рейду з представниками служби у справах дітей та центру соціальних служб ювенальні поліцейські Шосткинського районного управління поліції в Сумській області перевірили родину, в якій виховуються троє неповнолітніх дітей, повідомляє Ювенальна поліція Сумської обласної.
Під час відвідування встановлено, що для дітей відсутні умови для проживання, холод у будинку, відсутні продукти харчування і відсутність турботи батьків про своїх дітей, які перебували у стані сильного алкогольного спяніння. Було прийнято рішення про вилучення дітей та поміщення до дитячої лікарні.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676015639535.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676015635676.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676015625472.jpg)
З батьками поліцейські провели профілактичну бесіду, склали адміністративні матеріали через нехтування батьківськими обов’язками і роз’яснили правові наслідки подальшого їх ігнорування та склали адміністративні протоколи за ст. 184 ч.2 КУпАП.