Головна Новини 70-річний мешканець Сумщини виборов срібну медаль на Кубку світу зі скандинавської ходьби

by Max

Микола Лободін у віці 70 років виборов срібну медаль на Кубку світу зі скандинавської ходьби. 16-17 вересня в словацькому місті Штрба проходив Кубок світу зі скандинавської ходьби. На змагання приїхало 250 спортсменів із 8 країн світу, повідомляє ГО “Спорт Тростянеччини”.

Тростянецький спортсмен-ветеран Николай Лободин виступав на Кубку світу в категорії 70+ на дистанції 10км.

Пройшовши дистанцію за 1 годину 26 хвилин Микола Лободін у підсумку фінішував на другій позиції трохи відставши від переможця Словака.

Враховуючи, що це був мій перший старт у цьому році й через війну якісно готуватись протягом року не було можливості своїм виступом я задоволений. Тим паче змагання проходили в горах, де старт був на висоті 600м над рівнем моря, а найвища точка траси на висоті 1350м і на старт довелося виходити “з колес” без акліматизації” – сказав Микола Лободін.