Головна Новини Спортсмен з Сумщини переміг на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Спортсмен з Сумщини переміг на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

by Max

Богдан Макаровець з Конотопа став кращим у ваговій категорії до 41 кг, повідомляє 19 жовтня Конотопська міськрада.

14-15 жовтня у шведському Умео відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби Umea Wrestling Battle. У змаганнях у складі збірної України U-15 брав участь вихованець Конотопської ДЮСШ Богдан МАКАРОВЕЦЬ, який змагався у ваговій категорії до 41 кг та посів 1 місце. Тренер учня – Віктор ГАЙДУК.

Учасниками змагань стали 12 країн і наша збірна України U-15 з боротьби греко-римської у командному заліку посіла 1 місце. Наші хлопці продемонстрували відмінну боротьбу.

Зараз спортсмен разом з іншими готується до чемпіонату України серед юнаків, який відбудеться днями в Закарпатті.