Головна Новини Спортсмени Сумщини вибороли нагороди на Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука

by Max

У змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів Сумської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської  областей, які розіграли медалі в стрільбі з класичного лука серед кадетів та дорослих.

Серед дорослих спортсмени Ірина ХОЧИНА та Микита ШИШКІН (Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності, тренер Євген СОЛОНЕНКО) стали бронзовими призерами в особистій першості, Дар’я КОВАЛЬ (КДЮСШ «Динамо», тренери Сергій та Наталія РОДІОНОВИ) посіла друге місце серед кадеток.

Змагання проходили з 14-17 січня 2021 року у м. Харків, на базі Харківської школи вищої спортивної майстерності.