Головна Новини Спортсмени Сумщини здобули медалі на чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування

by Max

Представники Сумської області здобули 5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі на чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування, що відбувся у м. Святогірськ Донецької області.

У період з 15-18 жовтня у м. Святогірськ Донецької області відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Спортсмени Сумщини стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях: Єгор РЕДЬКА здобув 3 золоті, 1 срібну медалі; Олена РЕДЬКА виборола 1 золоту та 1 срібну медалі; Остап ДЕРЕКОЛЕНКО отримав 1 золоту та срібну медалі; Анастасія КОВТУН виборола бронзу; Максим РЕДЬКА здобув 1 срібну, 3 бронзи. Тренер спортсменів Максим РЕДЬКА.

Спортивна радіопеленгація – це військово-технічний вид спорту, суть якого полягає в оперативному пошуку замаскованих в лісовій місцевості радіопередавачів за допомогою приймача-пеленгатора в найкоротший час.