Головна Новини Сумщина в числі призерів за Кубок України з Козацького двобою

Сумщина в числі призерів за Кубок України з Козацького двобою

by Max

Майже 550 спортсменів з 14 регіонів країни стали учасниками чемпіонатусеред дорослих, юнаків та юніорів у національному виді єдиноборства. Повідомляє Сумська ОДА.

У Сумах на базі легкоатлетичного манежу СумДУ відбувся Кубок України з Козацького двобою серед дорослих та Всеукраїнський турнір-чемпіонат України серед школярів (юнаки, юніори). Перше місце посіла Харківська область, друге – Сумська, третє – Дніпропетровська.

Майже 550 спортсменів з 14 регіонів країни – стали учасниками чемпіонату, які змагалися на чотирьох татамі, рингу та професійній клітці – октагоні.

Потрібно зазначити, що цей вид спорту є українським національним видом єдиноборства – поєднує ударні техніки руками й ногами з технічними прийомами боротьби (захоплення, кидки, підніжки, підсічки, больові прийоми).

Сумський обласний осередок Всеукраїнської спортивної федерації «КОЗАЦЬКИЙ ДВОБІЙ» в Сумській області очолює суддя міжнародної категорії, майстер спорту з боксу, генерал-полковник Всеукраїнського козацького війська Володимир ПИСАНЕЦЬ.

Завдяки підтримці федерації та роботі тренерів з професійною підготовкою (Микола КОЛЕСНИЧЕНКО, Микола КОРЕНЄВ, Едуард БЕРЕСТНЄВ, Олександр ШЕВЧЕНКО, Вадим КОЛОМІЄЦЬ, Андрій КОЛОМІЄЦЬ та інших) за підсумками участі спортсменів у міжнародних змаганнях та чемпіонатах України за останні роки підготовлено 8 майстрів спорту України міжнародного класу, 3 майстра спорту України та ряд спортсменів- розрядників.