Головна Новини Сумщина з медалями чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації

Сумщина з медалями чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації

by Max

У період з 28 серпня до 03 вересня 2022 року у місті Боровець (Болгарія) проходив чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації.

У змаганнях брали участь спортсмени з 22 країн. Спортсмени Сумщини гідно представляли нашу країну у складі національної збірної команди України та вибороли 6 нагород у особистому заліку та 9 нагород в командних видах програм, повідомляє Управління молоді та спорту Сумської ОВА.

“Чемпіоном світу серед юніорів став 16-річний Єгор РЕДЬКА, який виборов ще два срібла на класичній дистанції та у радіоорієнтуванні, а також золото та срібло у командному заліку. Олена РЕДЬКА стала чемпіонкою світу на класичній дистанції та виборола два срібла у спринті та у командному заліку. Максим РЕДЬКА – срібло у спринті і два золота у командному заліку. Також у командному заліку відзначилися: Кирило ЛАГУТІН – золото і срібло серед юніорів та Анастасія КОВТУН – два срібла у складі юніорської команди. У віковій категорії «60 років і старші» представник Сумщини Михайло ПУГАЧ виборов «золото» у спринті та «срібло» у класиці 144”, – йдеться в повідомленні.