Головна Новини Сумська патрульна виборола першість у номінації фітнес-бікіні на чемпіонаті з бодибілдингу

by Max

У Львові відбувся відкритий Чемпіонат України WABBA 2022, у якому взяла участь інспектор сектору зв’язків з громадськістю патрульної поліції Сумської області Марина Горьковська.

Про це 8 листопада повідомляє Патрульна поліція Сумської області.

FB_IMG_1667903153838

“Для нашої колеги це були вже не перші змагання. Власне займатися цим видом спорту Марина розпочала минулого року, і одразу здобула перемогу у своєму дебютному змаганні — Національному чемпіонаті з бодибілдингу Mr & Ms Ukraine 2021.

Попри високу конкуренцію, наша спортсменка стала найкращою та виборола першість у номінації “Miss Bikini”, категорії до 168 см. Також Марина здобула 2 місце в абсолютній категорії серед переможниць усіх жіночих категорій”, – йдеться в повідомленні.

FB_IMG_1667903149429

Для мене секрет успіху — починати, уявляючи кінцевий результат. Бажання здобути перемогу щодня підштовхує мене працювати та діяти сьогодні ще краще, ніж вчора. А ще всі перемоги я присвячую своїй доньці, яка мене мотивує та надихає бути гарним прикладом“, — розповідає Марина Горьковська.