Головна Новини У Сумах молоді тенісисти змагались за Літній Кубок

У Сумах молоді тенісисти змагались за Літній Кубок

by Max

У Сумах, 7 – 8 серпня, відбувся турнір «Літній Кубок ТА 3» U-12 3 категорія ФТУ.

Змагання відбулось на кортах Тенісної Академії. У турнірі взяли участь спортсмени віком до 12 років із Сум, Харкова та Києва.

У підсумку змагань, серед дівчат, в особистому розряді І місце виборола сумчанка Єлизавета ДОВГОПОЛ, ІІ місце виборола Анастасія ЛОБАС, ІІІ місце – Віра ШЕВЦОВА, обидві спортсменки із Харкова.

У парному розряді, І місце посіли сумчанка Варвара КАС’ЯНОВА та харків’янка Анастасія ЛОБАС. ІІ місце вибороли спортсменки із Сум і Харкова – Єлизавета ДОВГОПОЛ та Софія ЗЮКІНА. ІІІ місце посіли сумчанки Поліна СКОРОМНА та Каріна БЕРЕЗИНЕЦЬ.

Серед хлопців, в особистому розряді, І місце посів спортсмен із Харкова – Платон ШАПОВАЛОВ. ІІ місце посів Кирило ПЕТРЕНКО, ІІІ місце – Михайло ВАРДАЄВ, обидва спортсмени із Сум.