Головна Новини Юні сумчани успішно виступили на IX Чемпіонаті України з шотокан карате

Юні сумчани успішно виступили на IX Чемпіонаті України з шотокан карате

by Max

Члени збірної команди України, представники КДЮСШ «Авангард» та клубу «Терра» привезли до Сум шість медалей з IX Чемпіонату України з шотокан карате за версією Міжнародної Федерації Шотокан Карате (ISKF).

Змагання на честь вшанування пам′яті відомого майстра, одного з засновників карате в Україні Олега Шевченка відбулись днями в Бердянську та зібрали близько 300 учасників з десяти областей.

Зокрема, в ката чоловіків 18 років та старше «золото» здобув Андрій КОВАЛЬОВ, «бронзу» – Сергій ІВЧЕНКО.

У відкритій категорії ката, де за перемогу чоловіки і жінки, та одразу в різних стилях, II місце взяла Анастасія ДАМІКО. Крім неї, другим в ката також став Дмитро САПІЧ (у відкритій категорії 10 – 13 років).

У куміте серед юнаків 16-ти років другу сходинку посів Костянтин ПУЗЬ, а третю серед юнаків 17 років – Сергій ІВЧЕНКО.

В вересні цього року сумчани, які входять до збірної команди України, представлять рідний край також на Чемпіонаті світу з карате WUKF в Румунії, а в жовтні – на Чемпіонаті світу з Фунакоші шотокан карате в Італії.