Головна Новини Завершився чемпіонат Держприкордонслужби з футзалу. Команда Сумського прикордонного загону в 5-й раз стала чемпіоном

by Max

2-5 серпня в місті Чернівці пройшов 13-й чемпіонат Державної прикордонної служби України з футзалу, в якому взяли участь 11 збірних команд з трьох регіональних управлінь та частин центрального підпорядкування Державної прикордонної служби України, серед яких і команда Сумського прикордонного загону.

Змагання проводилися на базі туристично-розважального комплексу «Сонячна долина». Футбольний турнір розпочався з виконання Державного Гімну України, підняття Державного Прапора України, прапорів Державної прикордонної служби України та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Під час урочистого відкриття учасники та гості турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників, які полягли в боях в ході проведення АТО/ООС.
За результатами змагань перше місце виборола збірна команда Сумського загону. Друге місце дісталось команді Одеського загону, третє місце посіла команда Могилів-Подільського загону, яка у боротьбі за 3-4 місця перемогла команду ОКПП «Київ».

«Ми отримали неймовірні враження від перемоги в черговий раз, але на цьому зупинятися не будемо. Так як чемпіонат проходить щороку, наступного року ми також намагатимемося вибороти цей головний приз», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту Сумського прикордонного загону старший лейтенант Дмитро Ліфінцев.
Загалом усі команди показали високий рівень підготовки до змагань. Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів. Кращим гравцем чемпіонату визнано гравця збірної команди Сумського прикордонного загону – прапорщика Романа Кролевецького, якого також було відмічено грамотою та призом.

«Ми готувалися до турніру, йшли до нього довго. Дякую усім хлопцям, усім гравцям, завдяки яким я став кращим гравцем цього турніру. Завдяки командній роботі ми здобули перше місце і я визнаний кращим гравцем. Під час цього турніру мною було забито 16 м’ячів у ворота суперників, а всього наша команда забила – 33. Бути лідером дуже відповідально, і з кожним роком будемо намагатися підтверджувати свою першість на цих змаганнях і відповідно будемо ще більше готуватися до них», – розповів Роман Кролевецький.
Слід зазначити, що у скарбничці команди Сумського загону це вже п’ята перемога у цьому виді змагань – у 2011, 2012, 2016 та 2019 роках команда Сумського загону також виборювала перші місця.

Колектив Сумського прикордонного загону вітає своїх колег зі здобуттям титулу чемпіону Держприкордонслужби з футзалу, бажає міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів, вдачі та нових спортивних звершень!