За результатами спеціальної підготовки та підсумками роботи у 2018 році відділ боротьби з незаконним переміщенням наркотиків і зброї та кінологічного забезпечення Сумської митниці ДФС визнаний кращим кінологічним підрозділом у Державній фіскальній службі України.
![](https://wordpress-317387-972096.cloudwaysapps.com/wp-content/uploads/2019/02/FB_IMG_1551111678779.jpg)
На минулому тижні в м.Хмельницький на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС було проведено спеціальну підготовку керівників відділів кінологічного забезпечення управлінь протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії за тематикою: «Організація кінологічного забезпечення у Державній фіскальній службі України».
Головного державного інспектора – кінолога Віктора Лозовика зі службовим собакою Грандом породи російський спанієль визначено, як одну з кращих кінологічних команд у протидії незаконному переміщенню зброї та набоїв.