Днями інженер охорони та захисту лісу філії «Конотопське лісове господарство» ДП «Ліси України» спільно з поліцейськими Конотопського районного відділу поліції провели рейд у мисливських угіддях, під час якого виявили 4 браконьєрів, повідомляє 18 січня Північний лісовий офіс.
Чоловіки намагались вийти з лісового масиву разом із тушею вбитого оленя європейського. На місце події була викликана слідчо-оперативна група для подальшого документування правопорушення. Крім того, на території лісового масиву виявили встановлені пастки-петлі для удушення тварин.За словами працівників філії, сума збитків, завданих браконьєрами, складає 60 тис. грн.
![Img 20240118 104326 447](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240118_104326_447-768x1024.jpg)
За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). За такі дії правопорушникам загрожує відповідальність у вигляді чималого штрафу або обмеження волі на строк до трьох років. Наразі досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумської області.