“Шановні жителі Сумської громади! Довожу до вашого відома , що Оперативний Штаб по забезпеченню стабільної роботи об‘єктів життєзабезпечення населення працює в постійному режимі. Населення міста забезпечено водою,газом,електроенергією,теплом,здійснюється відведення стоків і вивезення ТПВ. Комунальний транспорт працює в екстремальному режимі. Працюємо цілодобово , бережіть себе ,всім миру”.
Коротко та оперативно про ситуацію у Сумах в телеграм ➡️ https://t.me/sumy_pro ✅Підписуйтесь