Автопригода сталася 15 квітня, близько 14 години 30 хвилин, на перехресті вулиць Косівщинська – Степана Бандери. Про це сьогодні, 16 квітня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини, передає RegioNews-Суми.
Патрульні, які прибули та огородили місце події, попередньо встановили, що 37-річний водій, керуючи автомобілем Peugeot Partner, рухаючись другорядною дорогою з вулиці Косівщинська в напрямку вулиці Пушкіна, не надав переваги в русі та допустив зіткнення з автомобілем ЗАЗ, який їхав головною дорогою.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1587069321798.jpg)
У результаті автопригоди 37-річний водій автомобіля ЗАЗ отримав тілесні ушкодження — забій м’яких тканин лобно-тім’яної ділянки зліва, забій м’яких тканин лівої гомілки та лівого стегна. Чоловіка доставили до медичного закладу для надання допомоги.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1587069324123.jpg)
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції. Проводиться перевірка.