13 травня, близько обіду, інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) отримали повідомлення про конфлікт між мешканцями приватного будинку на вулиці Тополянській.
Про це сьогодні, 14 травня, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.
На місці події з’ясувалося, що син влаштував сварку зі своєю матір’ю. Опитуючи громадян вартові порядку побачили, що 46-річний син заявниці дуже нервує, дивно себе поводить та майже весь час дивиться в одне й те ж місце. І не дивно, бо в тому місці була грядка з рослинами, схожими на коноплі.
Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції. Загалом із подвір’я вилучили понад 50 даних рослин.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) ККУ.