Подія сталася 21 квітня, близько десятої ранку, у Кролевці. Коли на спецлінію «102» надійшло повідомлення від місцевої пенсіонерки про вчинення відносно неї домашнього насильства, на допомогу літній жінці вирушила група реагування патрульної поліції Кролевецького відділення поліції. Про це RegioNews-Суми повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.
На місці події правоохоронці з’ясували, що 27-річний молодик побив свою матір, облив водою, вигнав на вулицю та не впускає до будинку. Чоловік раніше неодноразово потрапляв у поле зору поліції, як за домашнє насильство, так і за скоєння злочинів майнового характеру, та за вчинення різного роду адміністративних правопорушень. Крім того, він перебуває на профілактичному обліку в відділенні поліції. На появу правоохоронців молодий чоловік відреагував вкрай агресивно, лаявся і розмахував ножем. А затим і взагалі кинувся на одного с поліцейських, завдавши тому поранення правої гомілки.
Викликані медики бригади “швидкої” надали капралу допомогу, після чого він повернувся до виконання своїх службових обов’язків.
Слідчі кваліфікували дії нападника за ч. 2 ст. 345 КК України як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням правоохоронцем службових обов’язків, та вирішують питання про затримання зловмисника у порядку ст. 208 КПК України.
В рамках відкритого кримінального провадження розпочато досудове розслідування. Чоловіку загрожує обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років.
Використано ілюстративне фото.