Конотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 38-річного чоловіка, який займався незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин. Про це сьогодні, 21 лютого, повідомили в прес-службі прокуратури Сумської області.
У ході слідства встановлено, що обвинувачений, який до цього вже був 7 разів засуджений, у тому числі й за зберігання наркотиків, через декілька місяців після звільнення з місць несвободи продовжив свою злочинну діяльність. Зокрема систематично реалізовував наркозалежним особам метадон та амфетамін. Саме такий асортимент у нього й вилучили правоохоронці.
Обвинувачений у суді провину свою визнав повністю, запевнив, що розкаюється. За вироком суду його визнано винним за ч. 2 ст. 309 та ч. 2 ст. 307 (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин без мети збуту та їх збут) КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.
Читайте також:
- За рік на Сумщині сталося 3599 надзвичайних подій
- На Сумщині судитимуть двох осіб, які спричинили масштабну пожежу на законсервованій свердловині
- Зник чоловік з Сумщини, який жив і працював у Києві
- Масляна 2020: як святкуватимуть цього року у Сумах