Як встановили правоохоронці, раніше судимий чоловік побив свою бабусю та відібрав у неї гроші. Наразі постраждала знаходиться у лікарні, а її онук дає пояснення слідчим. Про це сьогодні, 6 травня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.
Про побиття 87-річної жительки села Собичево Шосткинського району у поліцію повідомила її онука. За вказаною адресою негайно виїхали співробітники поліції.
З’ясувалося, що ввечері побита старенька змогла дістатися до сусідів, а вже ті сповістили рідних та викликали медиків. Останні й забрали потерпілу до лікарні. Через поганий стан здоров’я вона не змогла розповісти про обставини події і назвати того, хто її побив.
![](https://su.npu.gov.ua/assets/sites/su/2020/05/R-3.jpeg)
Поліцейські розпочали комплекс оперативно-пошукових заходів. «Наші співробітники опитали сусідів і родичів потерпілої та встановили, що до скоєного може бути причетний її онук, – розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Чоловіка розшукали та затримали. Йому 31 рік, у своєму минулому він вже мав неприємності з законом».
![](https://su.npu.gov.ua/assets/sites/su/2020/05/R-4.jpeg)
Попередньо встановлено, що того дня пенсіонерка разом з рідними та сусідами садила на своєму городі картоплю. Після польових робіт організували невелике застілля, де був присутній і підозрюваний. Коли помічники розійшлися, онук залишився в будинку бабусі і став вимагати грошей. Отримавши рішучу відмову – побив стареньку, відібрав у неї готівку і пішов за спиртним та цигарками.
![](https://su.npu.gov.ua/assets/sites/su/2020/05/R-2.jpeg)
Наразі пенсіонерка знаходиться у лікарні, медики діагностували у неї множинні гематоми та інші тілесні ушкодження.
Підозрюваний затриманий згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відносно нього у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій». Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.