У Конотопі в 76-річної жінки позитивний результат експрес-тесту на коронавірус. Швидкий тест жінці зробили двічі, і двічі він показав позитивний результат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Конотопу Артем Семеніхін.
За його словами жінка з села Козацького. Вона в реанімації, під’єднана до апарату штучної вентиляції легенів. Зараз встановлюється коло осіб з якими вона контактувала.