18 вересня об 11:43 до Служби порятунку «101» надійшла інформація від працівників екстреної медичної допомоги про дорожньо-транспортну пригоду. За попередніми даними, на Недригайлівщині поблизу с. Курмани на автошляху Київ-Суми-Юнаківка зіткнулися «ВАЗ-2107» та вантажівка «Mersedes».
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/F_01.jpg)
На місце виклику прибув черговий караул 20-ї державної пожежно-рятувальної частини із смт. Недригайлів. Як було встановлено, 12-річна дівчинка опинилася затиснутою на задньому сидінні легковика. Рятувальники вивільнили постраждалу із понівеченого транспортного засобу і передали медпрацівникам, які доправили її до лікарні.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/F_03.jpg)
Цього ж дня о 14:16 відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини було викликане на автошлях Лебедин-Суми, де поблизу с. Куданівка, що на Лебединщині, зіткнулися «ВАЗ-2110» та Renault «Duster». Допомоги потребував пасажир легковика, якого за допомогою спецобладнання вдалося вивільнити із авто та на ношах перенести до карети «швидкої», яка доправила постраждалого до лікарні.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-18_13-12-27_1.jpg)
Під час ліквідації наслідків цих двох дорожніх аварій працівниками підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено деблокування тіл загиблих: пасажирки ВАЗ-2107 та водія ВАЗ-2110.
Обставини та причини ДТП з’ясовували правоохоронці.
Головне управління ДСНС України у Сумській області