Приводом для цього став відеозапис, викладений в одній із соціальних мереж, де священнослужителі без засобів захисту на нібито хлібопекарному виробництві проводять освячення борошна. Про це сьогодні, 21 квітня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.
В поліції даний факт зареєстрували. Під час перевірки встановлюється час, місце ймовірного правопорушення та всі учасники. За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення.
Окрім того, за дорученням керівництва ГУНП в області відносно окремих співробітників Конотопського відділу поліції, зафіксованого на цьому ж відео, розпочате службове розслідування за фактом можливого порушення ним службової дисципліни та нормативних документів, що регламентують діяльність Національної поліції України.