19 листопада о 07:43 відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та 26-го державного пожежно-рятувального посту залучалися для надання допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди. За попередніми даними, на автошляху «Суми – Великий Бобрик», поблизу с. Верхня Сироватка, Сумського району зіткнулися вантажівка «MAN» та легковик «Daewoo».
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/11/2021-11-20_09-41-35-121_1.jpg)
Як було встановлено, допомоги потребували двоє пасажирок легковика 1995 та 1998 р.н., які не змогли самостійно залишити авто. За допомогою лебідки спеціальної аварійно-рятувальної машини Ford «Ranger» понівечений «Daewoo» відтягнули від металевої бар’єрної огорожі шляху, яка перешкоджала звільненню людей. Двом постраждалим допомогли залишити легковик і передали медпрацівникам, які доправили їх до обласної клінічної лікарні.
Всього для надання допомоги від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалося 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Головне управління ДСНС України у Сумській області