5 вересня о 05:15 до Служби порятунку «101» надійшла інформація від працівників екстреної медичної допомоги про необхідність надання допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди. За попередніми даними, поблизу с. Кулішівка, Недригайлівської об’єднаної територіальної громади зіткнулися ЗАЗ «Sens» та ВАЗ-2109.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/2021-09-05_08-56-59-870_3.jpg)
На місце виклику прибуло відділення державної пожежно-рятувальної частини із смт Недригайлів. Допомоги потребували обоє водіїв, яких затисло деформованими конструкціями автомобілів.
За допомогою спецобладнання рятувальники звільнили чоловіків з легковиків та передали медпрацівникам, які доправили їх до лікарні.
Всього для надання допомоги від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалося 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/2021-09-05_08-56-59-870_4.jpg)
Обставини та причину ДТП з’ясовували правоохоронці.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/2021-09-05_08-56-59-870_2.jpg)
Головне управління ДСНС України у Сумській області