З початку використання пристрою TruCAM співробітники батальйону управління патрульної поліції в Сумській області склали понад 290 адміністративних матеріалів за перевищення швидкості. Повідомляє прес-служба УПП Сумської області.
Наприклад, 24 квітня інспектори склали 14 адміністративних матеріалів за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.
Патрульні нагадують, з 11 лютого, на автодорозі Н-12 «Суми-Полтава», а саме між 16 та 95 кілометром, патрульні розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM.
Шановні водії, пам’ятайте за перевищення встановлених обмежень швидкості руху передбачена адміністративна відповідальність:
➡️згідно частини 1 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень.
➡️згідно частини 3 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
“Будьте обережні, керуйте відповідально та дотримуйтесь Правил дорожнього руху!”, – закликають патрульні.