27.04.2022 близько 05:00 ранку на водоймі поблизу с. Новоандріївка Сумського р-ну працівниками Державної екологічної інспекції у Сумській області було затримано трьох осіб, які на гумовому човні за допомогою заборонених знарядь здійснювали вилов риби. У ході огляду було виявлено, що браконьєри двома 40-метровими сітками встигли виловити 338 карасів, повідомляє прес-служба Інспекції.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1651232080646.jpg)
Також було встановлено, що зловмисники приїхали браконьєрити на службовому автомобілі одного із державних підприємств Сумщини, яке провадить свою діяльність на території м. Білопілля та прилеглих громад.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1651232078151.jpg)
“Особливого цинізму додало і те, що зазначений злочин був здійснений у період жорстких обмежень навіть щодо спортивного і любительського рибальства – нересту водних біоресурсів. Більш того, дане правопорушення вчинене під час комендантської години та воєнного стану. Враховуючи сукупність цих фактів, можна із впевненістю прирівняти дані дії до мародерства”, – наголошують в Інспекції.
За розрахунком екоінспекторів, загальна сума збитків, завданих внаслідок браконьєрських дій, склала 534 378 грн. Наразі Інспекція готує матеріали з ознаками вчинення кримінального правопорушення для передачі їх до органів прокуратури.