Працівники ювенальної поліції склали на жительку Середино-Буди протокол за невиконання нею батьківських обов‘язків. Про це сьогодні, 14 травня, повідомили у відділі ювенальної превенції ГУНП в Сумській області, інформує RegioNews-Суми.
Жінка, на утриманні якої знаходиться четверо її дітей, вже не вперше потрапляє в поле зору працівників як правоохоронних органів, так і соціальних служб.
Сьогодні до жительки Середино-Буди в черговий раз навідались ювенальні поліцейські та співробітники відділу у справах сім‘ї та молоді райдержадміністрації. Візитери мали впевнитися в тому, що їх зауваження та рекомендації, залишені після минулих відвідин, жінка виконала, і малеча має всі необхідні умови для нормального розвитку та навчання.
Проте обстановка у помешканні ніяк не змінилась – у хаті холодно, повний безлад та бруд, діти занедбані, немає жодних умов для дистанційного навчання.
![](https://scontent.fhrk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97584829_2767975116764440_856775306160111616_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=KTvS4hPCtwYAX_-iQ4n&_nc_ht=scontent.fhrk6-1.fna&oh=668898845d8e2f055b34ddd5ca3b681a&oe=5EE3CC56)
«Мати зловживає спиртним і ніде не працює. Що стосується батька – то він полишив родину і нині про нього мало що відомо, – коментує ситуацію Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в області. – Наразі жінку попередили про можливе позбавлення її батьківських прав, і поки що надали певний термін для виправлення ситуації. Малеча наразі знаходиться у лікарні, де за ними наглядає та опікується медперсонал. Затим всі четверо дітлахів будуть поміщені до Шосткинського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей області».
![](https://scontent.fhrk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97770824_2767975006764451_3198573183120703488_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=ceFltRxpiD8AX_EK8nw&_nc_ht=scontent.fhrk6-1.fna&oh=31fe37bf95aea8e8094a05f687295601&oe=5EE30C7E)
За ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей на жінку складено протокол за ознаками ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
![](https://scontent.fhrk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97962127_2767975013431117_2757237509313265664_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=TQ5IQ-vS1PsAX_ayX7X&_nc_ht=scontent.fhrk6-1.fna&oh=613cf315d1084134055642985a92965b&oe=5EE13B54)