Дільничному офіцеру поліції стало відомо, що один з жителів Середино-Буди може за місцем мешкання зберігати наркотики. Аби перевірити дану інформацію, правоохоронці провели санкціонований обшук. Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
«За місцем мешкання 36-річного чоловіка виявили та вилучили пристрій для куріння наркотиків, пакет з коноплею та понад 800 пігулок підконтрольного лікарського засобу, реалізація якого здійснюється за рецептом лікаря. – розповідає Сергій Тітенко, начальник Середино-Будського відділення поліції, – А також, 199 патронів калібру 5,6 мм, предмет схожий на пневматичну гвинтівку з явними ознаками переробки та порох».
![](https://wordpress-317387-972096.cloudwaysapps.com/wp-content/uploads/2019/02/S-B_03.jpg)
Господар будинку всіляко перешкоджав проведенню санкціонованого обшуку і, навіть, чинив активний опір поліцейському під час виконання ним службових обов’язків.
Слідчим він пояснив, що рослини коноплі знайшов , приніс до дому і зберігав для власного вживання. А пігулки купив у незнайомця. Походження зброї, патронів та пороху встановлюється слідством. Наразі чоловік затриманий.
За результатом проведених заходів в поліції відриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (зберігання наркотичних речовин без мети їх збуту), за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України ( незаконне зберігання зброї) та за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України ( опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обо’язків).