4
8 квітня 2020 року обірвалося життя відомої на Сумщині людини, яка пов’язала свою долю з ветеринарною медициною, депутата Сумської обласної ради 5-го та 6-го скликань Миколи Григоровича Часника. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.
Він не дожив до свого 72-річчя лише тиждень.
Народився Микола Григорович 15 квітня 1948 року в селі Вири, Білопільського району Сумської області. У 1971 році закінчив Московську ветеринарну академію.
Працював на Сумській біофабриці ветеринарним лікарем, заступником директора фабрики. Згодом – директором Сумської обласної ветеринарної лабораторії, начальником Сумської обласної служби ветеринарної медицини, начальником служби ветеринарної медицини міста Суми.