У період з 13 по 16 вересня фахівці сектору державного ринкового нагляду Державної екологічної інспекції у Сумській області за участі керівника сектору Держекоінспекції України мали здійснити планову перевірку АЗС ТОВ «БРЕНТ ОЙЛ-95» у с. Верхня Сироватка Сумського району.
У ході перевірки було прийнято вмотивоване рішення щодо необхідності відбору зразків продукції для проведення експертизи та визначення характеристик автомобільних бензинів, дизельного та, (за наявності), суднового й котельного палива.
Але уповноваженою особою ТОВ «БРЕНТ ОЙЛ-95» було створено штучні перешкоди, які унеможливили безпосередній відбір зразків продукції, зазначає прес-служба Інспекції.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/FB_IMG_1631707818360.jpg)
Менеджер стверджував, що, буцімто, не має ключів від ємностей із пальним. Такі дії дають підстави вважати, що нехарчова продукція, яка реалізується на зазначеній автозаправці, може не відповідати встановленим вимогам і нести ризики, зумовлені її використанням. У зв’язку з цим екоінспекторам довелося викликати правоохоронців для фіксації факту перешкоджання діяльності посадових осіб.