На 60-му році життя помер перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Ельвіра Біганова.
“Сегодня ушел из жизни Анатолий Яковлевич Рычкаль. Прекрасный человек и профессионал. Искренние соболезнования его родным и близким. Царствие небесное Анатолию Яковлевичу”.
Анатолій Річкаль з 2014 по 2015 рік – служив в органах внутрішніх справ, УМВС України в Сумській області (Національна поліція в Сумській області).
04 грудня 2015 року обраний першим заступником голови Сумської обласної ради.