Підготовку кадрів для пожежно-рятувальних підрозділів Сумщини вже тривалий час здійснює навчальний пункт загону технічної служби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Даний спеціалізований освітній заклад має свою історію, яка бере відлік з 1932 року, коли у м. Суми була утворена пожежно-технічна школа молодших техніків.
Нині ж навчальний пункт готує фахівців за робітничими спеціальностями пожежний-рятувальник, машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу, радіотелефоніст, командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644596468189.jpg)
11 лютого відбувся черговий випуск командирів відділення, які отримали кваліфікацію “Командири відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту 3 го класу”. З 17 січня фахівці отримували ґрунтовну підготовку із загальних та спеціальних дисциплін, удосконалювали свої професійні навички, проходили виробничу практику в підрозділах.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644596465830.jpg)
Після завершення навчального курсу та успішного складання заліків, співробітникам ДСНС вручили свідоцтва загальнодержавного зразка про підвищення кваліфікації та посвідчення про підготовку з надання домедичної допомоги.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.