7 січня 2022 року в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Сум о 00-00 розпочалося Різдвяне богослужіння. Божественну літургію з нагоди свята очолив митрополит Сумський і Охтирський Євлогій у співслужінні духовенства собору, повідомляє Православна Сумщина.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/01/img_0787-730x500-08e.jpg)
Напередодні увечері Його Високопреосвященство очолив всенічне бдіння та особисто прочитав канон утрені. Були зачитані Різдвяні послання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також Правлячого архієрея Сумської єпархії митрополита Сумського і Охтирського Євлогія.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/01/img_0644-730x500-c3b.jpg)
Після завершення богослужіння Владика митрополит Євлогій вручив солодкі подарунки дітям, що взяли участь у Різдвяному богослужінні.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/01/img_0818-730x500-b2c.jpg)
З нагоди свята Різдва Христового на території кафедрального собору за допомогою аудіоапаратури транслюються колядки.