Практику догляду за совами краснопільські лісівники “шліфують” вже другий рік поспіль. Багатьом відомо, що у дендропарку Великобобрицького лісництва живе троє совенят, які стали улюбленцями відвідувачів. Днями до цієї компанії долучився ще один птах, повідомляє 17 травня Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/05/FB_IMG_1652894411856.jpg)
“Вранці, 16 травня, робітник цеху переробки деревини Краснопільського держлісгоспу помітив в аспіраційній системі щось дивне. При огляді виявилось, що туди потрапила сова, яка застрягла в трубі. Працівник охайно дістав птицю, яка вже майже не рухалася і ні на що не реагувала”, – розповідають у лісгоспі.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/05/FB_IMG_1652894408660.jpg)
“Пернату знахідку прихистили, дали поїсти та виспатись. Через кілька годин, оговтавшись від шоку і зрозумівши, що знаходиться у безпеці, сова вже мала гарну реакцію. Тому, не роздумуючи, пташку з Краснопілля переправили до «совиних» фахівців у Великобобрицьке лісництво на реабілітацію.Сьогодні пташка почувається вже в рази краще. «Знайомити» її з Тишкою, Гришкою і Лахмачем, що живуть у дендропарку, лісівники не збираються. Адже приїхало до них не совеня, а вже доросла сова, яка має сформовані звички і норовистий характер. Говорять, що для повного її відновлення ще треба пару днів. Після чого планують випустити пернату гостю у природу, щоб вона мала змогу відправитись до своєї совиної родини”, – повідомляє Управління.
На фото: врятована сова та совенята, які проживають у дендропарку Великобобрицького лісництва.