Полтавською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишньої високопосадовиці Сумської обласної військової адміністрацій за шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому (ч. 2 ст. 190 КК України).
Про це 3 червня повідомляє Полтавська обласна прокуратура.
За даними слідства, у березні цього року, одразу після звільнення з посади, не маючи повноважень на вчинення дій від імені державного органу, жінка заволоділа гуманітарною допомогою, що надійшла на адресу Сумської обласної військової адміністрації для жителів Сумщини.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1654273550378.jpg)
Унаслідок заволодіння чужим майном шляхом обману вказаній адміністрації спричинено шкоду на понад 185 тис. грн.
Під час досудового розслідування гуманітарну допомогу вилучено зі складського приміщення, розташованого у Полтаві, та передано на Сумщину.
Протиправні дії особи викрито за зверненням керівництва Сумської обласної військової адміністрації.
Кримінальне провадження розслідувано Полтавським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури.