21 квітня 2022 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Суми відбулися богослужіння Великого Четвертка, які очолив Високопреосвященніший митрополит Сумський і Охтирський Євлогій. Напередодні увечері Владика Євлогій молився у вівтарі собору та прочитав канони на повечір’ї, утрені, а також Святе Євангеліє, повідомляє Православна Сумщина.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/04/img_6693.jpg)
Зранку митрополит Євлогій очолив Божественну літургію святителя Василія Великого, після закінчення якої звершив Чин омовіння ніг на згадку про те, як Христос Спаситель омив ноги Своїм учням. В цей день за традицією всі присутні за богослужінням причастилися Святих Христових Таїн.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/04/img_6663.jpg)
Проповідь Владики Євлогія була присвячена Таїнству Євхаристії та гідній підготовці до Святого Причастя.
З понеділка по середу Страсної седмиці митрополит Євлогій молився у вівтарі кафедрального собору та очолював основні уставні богослужіння.