Поліцейські спільно з, оперативними працівниками Державної установи «Сумський слідчий ізолятор» провели два етапи оперативної закупівлі і викрили зловмисника, який через особисті зв’язки налагодив незаконний збут вогнепальної зброї та боєприпасів.
Зловмисником виявився раніше судимий сумчанин. Правоохоронці зафіксували незаконний збут 2 корпусів ручних гранат оборонних, 2 запали до них, набої калібром 5, 45 в кількості 74 штуки та ручний протитанковий гранатомет.
У межах слідства встановлюється додаткове коло осіб, які можуть бути причетні до вказаної злочинної діяльності.
Наразі чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230708_155137_828.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230708_155137_835.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230708_155137_074.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230708_155136_927.jpg)
Відділ комунікації поліції Сумської області