Наприкінці лютого під час сигналу повітряної тривоги громадяни вийшли у дворі будинку для подальшого прослідування в укриття. В цей час один з чоловіків помітив невідомого, який прямував повз натовп та вирішив піти за ним, так як той здався йому підозрілим. Раптом зловмисник дістав зброю та вистрелив у нього. Від отриманого поранення 44-річний чоловік помер, повідомляє 29 квітня Поліція Сумської області.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 39-річний житель обласного центру. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1651248416751.jpg)
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили зловмиснику про підозру за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Слідчі дії тривають.