В КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» у Сумах завершуються ремонті роботи на чотирьох поверхах жіночої консультації.
Директор КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» Ольга Чирва зазначила, що зміни відчули як медики, так і пацієнти, адже капітальних ремонтів тут не бачили 40 років. Основною перевагою обидві сторони називають реальний комфорт, умови як вдома, зокрема, наявність санвузла для кожної палати, а не як раніше – один на всіх й на відстані.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0482.JPG-scaled.jpg)
«Ми намагались повністю підтримати тенденцію сучасної медицини. Хотіли зробити все, аби жінка почувалась не тільки як на лікуванні, а й як на відпочинку, особливо, це важливо для породіль. Сподіваємось пацієнткам прийдуться до вподоби такі метаморфози», – підкреслила Ольга Чирва.
Так, на першому поверсі планують розташувати зону очікування і Wi-Fi та кілька інформаційних табло.
Другий, де відремонтували всі кабінети прийому лікарів, призначений для жіночої консультації, де кваліфіковану медичну допомогу надають не тільки сумчанкам, а й жінкам з інших населених пунктів.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0461.JPG-scaled.jpg)
Поверхом вище лікуватимуть жінок з гінекологічними захворюваннями, жінок з малими термінами вагітності або загрозою її переривання. Разом із тим, тут, у відповідності до одного із шести пакетів НСЗУ, надаватимуть стаціонарну нехірургічну допомогу.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0478.JPG-scaled.jpg)
На останньому, четвертому поверсі, буде гінекологічне відділення, яке перенесуть зі старого двоповерхового корпусу. Воно вже оснащене необхідним обладнанням, зокрема гістероскопічною ендоопераційною та лабороскопічною системами для проведення стаціонарної хірургічної допомоги у двох великих та двох малих операційних та післяопераційними палатами з реанімаційними ліжками.
Наряду з цим було відремонтовано й актову залу, яку залишається лише облаштувати меблями. Також постійно оновлюється кулінарна база, щоб харчування сумчанок у лікарні було смачним та корисним.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0463.JPG-scaled.jpg)
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0523.JPG-scaled.jpg)
Фото: Сумська міськрада