До Сумської міської лікарні №1 жінку привезли знайомі, бо в неї відмовили ноги. Утім в лікарню її так і не ушпиталили, бо та – безпритульна. Іти кудись самостійно жінка не могла через біль в ногах. Тому й лишилася під лікарнею жити. Про це повідомляє Спецкор.
![03079.mts snapshot 00.00 2020.05.28 09.31.18](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/03079.mts_snapshot_00.00_2020.05.28_09.31.18.jpg)
Під лікарнею жінка оселилася більше тижня тому, розповідають перехожі. Спить посеред неба, на землі. Вночі ховається під навіс зупинки громадського транспорту.
“Ходжу до чоловіка в лікарню, він тут лікується. Вчора її замітила перший раз. А люди, які тут на зупинці, (я спілкувалася) сказали, що вона тут вже більше тижня живе”, – Світлана Кулик”, жителька Сум.
![03076.mts snapshot 00.00 2020.05.28 09.30.54](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/03076.mts_snapshot_00.00_2020.05.28_09.30.54.jpg)
Перехожі її підгодовували весь цей час.
“Вона каже – “я не встану, болять ноги”. Я спитала, чим можу помогти, вона попросила укрити її. Я пішла клейонку купила. Жива людина, жалко так”, – Олена , жителька Сум
![03072.mts snapshot 00.01 2020.05.28 09.30.44](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/03072.mts_snapshot_00.01_2020.05.28_09.30.44.jpg)
Поспілкувавшись із жінкою, журналісти з’ясували, що звати її Наталія. Родичів вона не має. Власного житла також.
Раніше жила у квартирі у знайомих. Звідти її вигнали. Коли ж стала погано ходити, їй допомогли дістатися до лікарні. Там і лишили.
“У мене ноги не ходять. Сюди привезли знайомі і покинули, а в лікарні не взяли мене, бо сказали – місць немає. Я і залишилася“, – Наталія.
![03084.mts snapshot 00.00 2020.05.28 09.31.30](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/03084.mts_snapshot_00.00_2020.05.28_09.31.30.jpg)
Коли ж перехожі побачили, що жінка вже давно під лікарнею і нікуди не йде, то викликали поліцію.
![комент.mp4 snapshot 00.01 2020.05.28 09.32.09](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82.mp4_snapshot_00.01_2020.05.28_09.32.09.jpg)
На місце виїхав дільничний. З’ясував, що в лікарню жінку не могли оформити, бо вона не має постійного місця проживання. А в центр реінтеграції бездомних теж її не брали, бо не було необхідних медичних довідок
Володимир Крупецьких, речник ГУ Нацполіції в Сумській області
Попри цю юридичну колізію, після втручання поліції, жінку все таки транспортували до лікарні, під якою вона й лежала.
![03090.mts snapshot 00.02 2020.05.28 09.31.49](http://spec-kor.com.ua/images/author/544/2020/05/03090.mts_snapshot_00.02_2020.05.28_09.31.49.jpg)
До стабілізації стану Наталія перебуватиме в медзакладі. Там їй оформлять всі необхідні медичні довідки, аби вона змогла відправитися на проживання в центр реінтеграції бездомних.
Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram, Twitter.