До кінця тижня на 50% ліжковий фонд госпіталю буде забезпечено подачею кисню, надалі цей відсоток буде збільшуватися в плановому порядку. В інших медичних закладах також планується розширення кількості ліжкомісць для того, щоб стабілізувати ситуацію в місті. Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомили в Сумській ОДА.
Госпіталізувати хворих планують на двох ізольованих поверхах обласного госпіталю ветеранів, де працюватимуть окремі бригади лікарів.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/FB_IMG_1603207263092.jpg)
Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО зазначив, що заповнюваність ліжкового фонду хворими на коронавірус наразі складає близько 78%.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/FB_IMG_1603207275886.jpg)
«В обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, який ми наразі поступово вводимо в дію, проводяться роботи щодо відновлення кисневої мережі. Також за кошти державної субвенції сюди будуть закуплені кисневі концентратори», – повідомив Сергій Бутенко.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2020/10/FB_IMG_1603207272822.jpg)