У Сумській області правоохоронці викрили діяльність двох підпільних колл-центрів, які обдурили українців на десятки мільйонів гривень. Про це повідомляє СБУ в середу, 15 вересня.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/94ca1801df9c52d6248a2d09ca935e89.jpg)
До діяльності було залучено майже 70 осіб. Зловмисники придбали бази даних банківських установ і дзвонили їхнім клієнтам, видаючи себе за співробітників цих же банків. Шляхом “телефонного опитування” шахраї отримували доступ до онлайн-банкінгу людей і знімали їхні кошти.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/b79341476972d13edc5637338992d078.jpg)
Правоохоронці зараз встановлюють точну суму “доходів” ділків, але вже попередні оцінки свідчать про десятки мільйонів гривень.
Зазначено, що частина цих грошей йшла на фінансування організованого злочинного угруповання місцевого “кримінального авторитета” – “Льори Сумського”. Він втік з України і ховається від правоохоронців за кордоном.
Зараз тривають слідчі дії.