23 вересня в селі Токарі Лебединської МТГ Сумського району в лісовому масиві під час прогулянки місцевий мешканець виявив предмет, зовні схожий на вибухівку, та одразу зателефонував до служби «101», повідомляє Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/FB_IMG_1632462493814.jpg)
Піротехніки, які прибули до місця події, встановили, що це ручна граната Ф-1 часів Другої світової війни.
Піротехніки ДСНС України вилучили небезпечну знахідку, ретельно обстежили прилеглу територію, транспортували вибухонебезпечний предмет спеціальним автомобілем до майданчика підриву, де успішно його знешкодили.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/FB_IMG_1632462497894.jpg)
“Шановні громадяни! Для запобігання нещасних випадків необхідно чітко пам’ятати, що ні в якому разі не можна вилучати вибухонебезпечні предмети самотужки, а необхідно терміново інформувати про знахідку місцеві органи влади чи службу порятунку «101»”, – закликають в ДСНС.
![](https://sumy.pro/wp-content/uploads/2021/09/FB_IMG_1632462495833.jpg)
Фото: Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.