Головна Новини Спортсмени Сумщини вибороли 17 медалей на Чемпіонаті України з лижних гонок

Спортсмени Сумщини вибороли 17 медалей на Чемпіонаті України з лижних гонок

by Max

У період з 13 до 17 вересня 2021 року на лижній базі у м. Чернігів відбувся чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь понад 120 учасників із Сумської, Харківської, Закарпатської, Київської, Волинської, Тернопільської, Чернігівської областей та міста Київ.

Участь у змаганнях брали юнаки та дівчата віком від 12 до 17 років, які боролися за медалі у трьох дисциплінах.

За результатами змагань спортсмени Сумщини вибороли 17 медалей, з яких 7 золотих, 5 срібних та 5 бронзових. У загально-командному заліку переможцем стала  команда Сумщини, інша сумська команда виборола «срібло» чемпіонату України.