Головна Новини Біатлоністка з Сум Семеренко знепритомніла на Олімпійських іграх та вибула зі змагань

by Max

Сумчанка біатлоністка Валентина Семеренко знепритомніла під час перегонів і не зможе продовжити виступати на Олімпійських іграх у Пекіні. Про це в ексклюзивному коментарі сайту Сhampion повідомив президент Федерації біатлону України (ФБУ) Володимир Бринзак.

Валя хотіла реабілітуватися за естафету і почала швидко, але з горами жарти короткі, вони її покарали. Як я зрозумів, Валентина знепритомніла або була близька до цього – закрутилася голова і вона не змогла продовжувати гонку. Після обстеження в клініці Валю вирішили відправити найближчим літаком додому, вона вже не зможе допомогти команді, замість неї буде заявлена ​​Меркушина“, – сказав Бринзак.

Семеренко не змогла фінішувати в індивідуальних перегонах. Юлія Джима посіла 10-те місце, Ірина Петренко фінішувала 11-ю. Для 36-річної Валентини Семеренко Олімпіада у Пекіні стала п’ятою у спортивній кар’єрі. У 2014 році біатлоністка виграла зі збірною України жіночу естафету в Сочі.