4
Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО своїм розпорядженням створив регіональний міжвідомчий оперативний штаб щодо протидії поширенню коронавірусу SARS-CoV-2. Про це сьогодні, 25 березня, повідомили в Сумській ОДА.
Керівником штабу призначено директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра МИЛАША.
Серед основних завдань штабу – розробка превентивних заходів, організація своєчасного реагування у разі виявлення захворювань, забезпечення сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
Телефон гарячої лінії штабу: (0542) 607-740.
Ілюстрація: Pixabay